Műemlék templom belső felújítás terve

Bénye község evangélikus műemlék templom belső felújításával, és környezetével kapcsolatos tervezési munkákra 2008 év őszén kaptunk felkérést. Első ütemben a pályázati tervdokumentációt készítettük el. Ez alapján az egyházközség elnyerte az ÚMVP pályázati támogatását. 2010 évben készítettük el a munka engedélyezési tervdokumentációját, amire 2011-ben érkezett meg az építési engedély.

Fényképek a felújításról:

A felújított templomot, és templomkertet 2012 október 21.-én áldotta meg dr Fabiny Tamás püspök

Az ünnepségről részletes beszámoló található a gyülekezet blogján: Bénye-kávai Evangélikus Egyházközség (Az oldalon nagyobb  fotó sorozat látható az ünnepségről)

Címszavak: ,

Az oldalon statisztikai sütiket használunk

A sütik elfogadásával hozzájárul, hogy az oldalon belüli látogatói tevékenységét a Google Analytics rendszerével elemezzük.